روش های امنیتی

  روش های امنیتی

  آراکس لب ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های آراکس لب قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقیقی و حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

  بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، آراکس لب جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

   مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و آراکس لب تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

   همچنین آراکس لب ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه آراکس لب را در پروفایل خود لغو کنند.

   

  ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان آراکس لب، با هر شماره تخلف و سوء استفاده از نام آراکس لب است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@araxlab.com اطلاع دهید.

   آراکس لب ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین ویرایش کند. همچنین اگر نظر ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آراکس لب می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

   حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. آراکس لب هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

   آراکس لب برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

   در صورت وجود هرگونه سوال،  لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

  تلفن تماس و فکس:

  88810830–021 (داخلی 222)

  دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان:

   استان تهران – شهرستان تهران – خیابان سهروردی جنوبی – خیابان برادران نوبخت – پلاک 29 – طبقه 4 –  واحد 7