سوالات متداول

  سوالات متداول

  بنیان گذاران شرکت آراکس شیمی با بهره گیری از استعدادهای کارآفرینان امروزی و تجربه سال های متمادی گذشته، اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی آراکس لب نموده اند که با تلفیق تجربه و نوآوری، الگوی مناسبی جهت تأمین اقلام و تجهیزات مرتبط با فعالیت های تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی شما را ارائه می نماید. در این راستا و برای رفع سوالات مطروحه، مواردی که جامعیت بیشتری در میان کاربران همیشه همراه ما داشته است، تحت عناوین زیر بررسی و به آن ها پرداخته شده است تا با کمال افتخار بتوانیم  شما را در استفاده هر چه راحت تر و مناسبتر از امکانات سایت آراکس لب یاری نماییم.

  .

  چگونه میتوان اطلاعات بیشتری از کالا در سایت بدست آورد؟

  لطفا روی کالای مورد نظر کلیک نمایید تا مشخصات کالا و اطلاعات فنی و نظرات سایر دوستان را مشاهده بفرمایید.

  در صورت عدم دریافت اطلاعات مد نظر یا سوالات بیشتر می توانید با بخش مشاوره و پشتیبانی سایت که راه های ارتباطی آن  مشخص شده است تماس گرفته و درخواست کاتالوگ و یا اطلاعات اضافی را ثبت نمایید.

   

  اگر کالایی را که قصد خرید آن را داریم در سایت موجود نبود، چه کار باید کرد؟

  می توانید از طریق ثبت درخواست در مرکز پشتیبانی در قسمت “درخواست ” کالای مورد نظر خود را اعلام نمایید تا درصورت امکان، تامین گردد. و یا اینکه با مرکز پشتیبانی سایت نیاز خود را گزارش نمایید.

  برای دریافت فاکتور رسمی چه باید کرد؟

  می توانید از طریق ثبت درخواست در مرکز پشتیبانی در قسمت “درخواست فاکتور رسمی” درخواست خود را ثبت نمایید.

  می توان محصولات را خرید کرد ولی بعدا مبلغ را واریز کرد؟

  محصولاتی را که خرید می فرمایید، تا زمانیکه محصول در سایت موجود باشد، در سبد خرید شما باقی می ماند ولی برای شما رزرو نمی شود، بعد از پرداخت مبلغ، خرید شما با موفقیت، به نام شما ثبت می شود و اقلام برای شما ارسال می شود.
  البته برای مشتریان همیشگی خود همواره امکانات فراتر از ساز و کار سایت در موارد استثنا در نظر خواهیم داشت که نیاز به هماهنگی با بخش پشتیبانی فروشگاه هست.

  چگونه می توانم برای پرداخت مبلغ به سایت شما اعتمادکنم؟

  نماد اعتماد الکترونیکی موجود در صفحه فروشگاه سایت این اطمینان را به شما خواهد داد. همچنین این سایت متعلق به شرکت معتبر آراکس شیمی می باشد.

  اگر در هنگام خرید مبلغ از حساب کسر شد و سفارش باطل شد چه کاری باید کرد؟

  جای نگرانی نیست. مبلغ از بانک به حساب شما عودت داده خواهد شد. برای اطمینان خاطر می توانید با پشیتبانی بانک تماس حاصل فرموده تا مبلغ به حساب شما عودت داده شود. اگر در طی تماس با بانک به شما شماره تراکنش جهت ارسال مبلغ به سایت را اعلام نمودند لطفا با پشتیبانی وب سایت تماس بگیرید.

  اگر بار تحویلی از پست یا باربری باز شده بود و یا تعداد بسته ها کم بود چه کنم؟

  چنانچه بسته های ارسالی باز شده و یا کم بود از پست یا باربری تحویل نگیرید و در اسرع وقت این مورد را به شرکت اعلام نمایید تا پیگیری لازم انجام شود. توجه داشته باشید که در صورت دریافت محصول و سپس اعلام گزارش، شرکت هیچ گونه مسئولیتی را نمی تواند بر عهده بگیرد.

  طریقه همکاری برای فروش محصولات خود در سایت فروشگاه آراکس لب چه اقدامی باید انجام داد؟

  می توانید از طریق ثبت درخواست در مرکز پشتیبانی یا تماس با بخش پشتیبانی از طریق کانالهای ارتباطی مشخص شده، مشخصات کالاهای خود را برای واحد تامین ارسال نمایید. چنانچه این کار امکانپذیر باشد، با شما تماس گرفته خواهد شد و کانال همکاری تشریح می گردد.